N.Büger Asansör
Nbuger Asansör

Kurumsal

KALİTE POLİTİKAMIZ


Yaşadığımız hayatın ayrılmaz parçalarından biri olan teknoloji ürünleri yaşantımızın her anında bize sonsuz kolaylıklar sağlamaktadır. Bunlardan bir tanesi de canımızı emanet ettiğimiz asansördür.

Günlük yaşamlarını sürdürecekleri yerlerde kendisinin, eşinin ve çocuklarının farkında olmadan canlarını emanet ettiği asansörler acaba ne kadar güvenlidir.

İnşaat şirketleri, kooperatif kuruluşları yapım aşamasında hangi firmalarla çalışacakları seçerken asansör firması hakkındaki seçimlerini çoğunlukla fiyata bakarak yapmaktadır. Bu sebeple de kalite seviyesi maalesef düşmektedir. Asansör firması sözleşme aşamasında müteahhit firmaya birtakım
ISO – CE vs. belgeleri verdiğinden ilk bakışta her şey kanun hükümlerine uygun gözükmektedir. Fakat çoğumuzun bildiği gibi yetkili kurumlarca gerekli denetimlerin yeterince yapılmayışından dolayı CE belgesi her şeyin en iyi kalitede ve güvenirlilikte olduğunu kanıtlamaya maalesef yetmemektedir. Bunun en çarpıcı öneklerini uzak doğu mallarının birçoğunda görmekteyiz. Bu sebeple de kalite ve güvenlik belgeleri kadar asansör firmasının tecrübe ve güvenirliliğinin de aranması gerektiği açık bir gerçektir.

Binalarımızdaki asansör aksamı bize çok uzun yıllar hizmet vermesi amacıyla kurulmuştur. Değişmesi kullanıcı için hem çok zahmetli hem de ekonomik olarak çok külfetli olan bu taşınmaz aksama çok iyi ve özenli bakılması ve de yetki belgeli olan firmalara aylık bakımının düzenli bir şekilde yaptırılması gerekmektedir.

Hızla ilerleyen teknoloji bize her geçen gün yenilikler sunmaya devam etmektedir. Birçok kişinin asansör korkularını geride bırakıp tekrar asansör kullanmasını sağlayan yenilikler hızla binalara uygulanmaya başlanmıştır. Bunlardan en önemli olanı şebeke elektriğinin kesilmesiyle devreye girerek asansör kabinini en yakın kata getirerek içerideki şahısların zaman kaybetmeden ve korkusuzca dışarıya çıkabilmesini sağlayan acil kurtarma sistemidir. Ekonomik olarak çok makul rakamlara takılabilen bu sistem eski, yeni her tip ve kapasitede tüm asansörlere uygulanabilmektedir.

Biz N.Büger Asansör olarak yılların vermiş olduğu tecrübeyle, teknik bilgisi en üst düzeyde olan mühendislerimizle, en iyi montaj ve servis hizmeti verebilme gayretiyle çalışan personelimizle, tüm asansör kullanıcılarına en iyi hizmeti, en güvenilir asansörleri kurmayı kendimize ilke edindik. Ve sizlere söz verdik ismimize duyulan güvenin karşılığını hizmetimize ve kurduğumuz asansörlere yansıtmaya, dün olduğu gibi bugünden sonrada devam edeceğiz.


NECDET BÜGER
N.BÜGER ASANSÖR 
GENEL MÜDÜRÜ
 footer2